СЕМИНАР В ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ ПОД РУКОВОДСТВОМ Х.КАСУЯ.
Буковинці отримали чорні пояса з карате


Буковинці отримали чорні пояса з карате

Майже у кожного маленького хлопчика є мрія мати чорний пояс з карате. У минулу суботу така мрія здійснилась для декількох буковинських каратистів. Адже 16-17 листопада у Дніпропетровську відбувся міжнародний учбовий семінар з карате під керівництвом шеф – інструктора Всесвітньої федерації (WSKF), 7 разового чемпіона світу Хітоши Касуя (9 дан, Японія). Взяти участь у майстер-класі в одного з найавторитетніших майстрів з’їхались спортсмени з усіх куточків України.

 

Єдиними представниками Буковини, які відвідали семінар, стали вихованці Павла Шестакова - Микола Георгіян, Ольга Пуканова, Міхаела Вікован та Олег Горобець (усі СК «Максимум»), а також вихованець Вадима Задорожного – Тадей Угрин (клуб «Досінтай»).

 

- за програмою усі учасники семінару проходять три 2-х годинні тренування у сенсея Касуя, а наступного дня складають екзамен – розповідає 3 дан, майстер спорту, Павло Шестаков. Готувались до екзаменів місяць. У програму на чорний пояс (І дан)  входить куміте (спаринги), ката (формальний комплекс) та кіхон (базова техніка). Усі, хто здав на чорний пояс тренуються по 8-10 років, є кандидатами у майстри спорту, а тому повністю відповідають рівню чорного поясу.   

 

За результатами екзамену Миколі Георгіяну, Ользі Пукановій, Міхаелі Вікован і Тадею Угрину японський майстер присвоїв чорні пояса (І дан) і традиційно відмітив дуже високий технічний та фізичний рівень підготовки буковинців.

 

До речі по закінченню екзамену усі чорні пояса отримують сертифікат Всесвітньої федерації карате (WSKF), який визнається у всьому світі.

 

Павло ІВАНЧАК, СК МаксимумСоздан 24 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником